Od 2011 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oprogramowania antywirusowego firmy ESET, która posiada w swoim portfolio całą gamę rozwiązań zarówno do domu, firmy, korporacji czy nawet telefonu komórkowego!

 

W dzisiejszych czasach handel danymi osobowymi, numerami kont bankowych, kart kredytowych adresami email to niesamowicie niebezpieczna gałąź "biznesu". Handel takimi danymi jest nielegalny, więc i próby pozyskiwania takich danych nie są legalne. Na pewno słyszeliście Państwo już o takich określeniach, jak pishing, trojany, wirusy lub innych technikach wykorzystywanych do wyłudzenia danych od użytkowników internetu. A to dopiero początek zagrożeń.

 

 

 

 

ESET Smart Security

 

 

Zdecydowaliśmy się na włączenie oprogramowania marki ESET do naszej oferty przede wszystkim ze względu na niezaprzeczalną skuteczność, potwierdzoną testami. Program nie spowalnia komputerów w takim stopniu jak konkurencyjne produkty oraz wyłapuje wirusy zdecydowanie lepiej niż konkurencja, a są to dwa determinujące czynniki przy wyborze oprogramowania antywirusowego: skuteczność oraz komfort pracy.

Dlatego mamy przyjemność przedstawić Państwu rodzinę produktów ESET aktualnie dostępnych w ofercie.

 
Flagową wersją jest aplikacja ESET Smart Security zapewniającą pełne bezpieczeństwo przed zagrożeniami za pomocą kompletu narzędzi takich jak:
 
 
  • ochrona proaktywna
  • antywirus
  • antyspam
  • zapora sieciowa (firewall)
  • skaner dokumentów
  • kontrola rodzicielska
  • skaner stron internetowych

Kolejną wersją jest ESET NOD Antivirus, ktory jest uboższy od wersji Smart Security o funkcje zapory sieciowej, kontroli rodzicielskiej, antyspamu czy skanera stron internetowych. Jego stosowanie zalecany klientom, którzy posiadają inne zabezpieczenia w sieci, np. routery i nie potrzebują tak zaawansowanej ochrony.

Więcej informacji o wspomnianych produktach można znaleźć na stronie producenta:

 
 
 
 
Dla klientów biznesowych, którzy potrzebują większej liczby licencji została przygotowana specjalna seria produktów Endpoint Security oraz Endpoint Antivirus, różniących się tym, że pierwszy z nich posiada dodatkową zaporę sieciową.
 
Zaletą programów dla biznesu jest konsola centralnego zarządzania, dzięki której można z poziomu serwera monitorować stan oprogramowania na poszczególnych stacjach roboczych. Jest ona dostępna bezpłatnie przy zakupie minimum 5 licencji.
 
W przypadku licencji biznesowych, istnieje możliwość swobodnego dokupywania kolejnych licencji w trakcie trwania umowy, a także ochrony serwerów Windows Server. Więcej na temat wszystkich opcji dla biznesu można znaleźć na stronie producenta ESET.
 
 
 
Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.