Jesteśmy także partnerem firmy:

 

Dzięki temu posiadamy w ofercie całą gamę produktów Microsoft. Nie tylko oferujemy oprogramowanie pudełkowe, ale także licencje Open, czy Academic. Dodatkowo oferujemy profesjonalną instalację i konfigurację tychże produktów.

 

Oprogramowanie Microsoft to najbardziej znane i popularne systemy oraz aplikacje na desktopy i notebooki:

     

 

Microsoft to także profesjonalne produkty serwerowe dla średnich przedsiębiorstw i korporacji:

       

 

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem oprogramowania Microsoftu lub uzyskaniem dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu.

 

Office 365

Nowością firmy Microsoft jest udostępnienie środowiska Exchange, Sharepoint i Office w chumrze. Rozwiązanie zapewnia wygodę i ogromne oszczędności dla firm, gdyż cała obsługa poczty korporacyjnej i związane z tym czynności instalacyjne, utrzymaniowe, a także koszty zakupu, utrzymania i backupu wydajnego sprzętu firma Microsoft bierze na siebie. Państwo, jako klienci, dostajecie intuicyjny panel do zakładania kont użytkownikom, a opłatę wnosicie co miesiąc, zależną od liczby aktywnych kont.

Niewątpliwą zaletą rozwiązania jest jego ogromna skalowolaność, od pojedynczego konta, po tysiące, także z możliwością integracji z istniejącą infrastrukturą Active Directory.

Rozwiązanie Office 365 zapewnia dostęp do korporacyjnej poczty, kalendarza, kontaktów, zadań i notatek praktycznie z dowolnego miejsca i urządzenia: Windows, Outlook, Windows Mobile, Android, BlackBerry, Apple iPhone i iPad. Istnieje też kilka planów dostępowych, w ramach których można uzyskać m. in. licencję na użytkowanie oprogramowania Office Professional Plus 2010!

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tą usługą pod tym adresem, a także do jej przetestowania. Prosimy w tym wypadku o kontakt, a my przygotujemy Państwu odpowiednie, w pełni funkcjonalne konto, bezpłatnie na okres 30 dni! Zapraszamy do kontaktu.